Львів отримає із держбюджету 54 млн грн на будівництво спорткомплексу на Сихові

Держава готова надати Львову 54 млн грн на спорудження сучасного спортивного комплексу на Сихові. Щодо Палацу спорту вже завершена експертиза, незабаром у мерії планують оголосити міжнародний тендер на його будівництво. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

 

Завтра, 30 жовтня, під час позачергової сесії міськради Львова, депутати розглядатимуть три питання, пов’язані з будівництвом Палацу спорту: щодо врегулювання земельної ділянки, визначення замовника на оголошення міжнародних торгів, а також щодо фінансування діяльності створеного ЛКП – «Палацу ігрових видів спорту».

«Активна робота дала можливість додатково отримати кошти з державного бюджету на будівництво Палацу ігрових видів спорту. Нам важливо до 1 листопада мати рішення сесії міської ради, щоб можна було брати в роботу. Ми створили на минулій сесії комунальну установу — Палац ігрових видів спорту. Треба зробити активні дії, щоб кошти держави могли бути задіяні для будівництва цього комплексу», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, вартість будівництва одного метра квадратного становить 1 тисячу доларів. Спорудити спорткомплекс на Сихові попередньо планують до кінця 2021 року.

Зазначимо, що спорткомплекс на Сихові будуватимуть за проектом-переможцем всеукраїнського архітектурного конкурсу. Його авторами є Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб.

Спорткомплекс матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло та блок адміністративно-господарських приміщень. Окрім цього, комплекс можна буде використовувати і для катання на лижах. Як виглядатиме майбутній споркомплекс, дивіться тут.

У квітні цього року міська рада Львова перейменувала майбутній спорткомплекс на Сихові на палац спорту, аби отримати співфінансування з держбюджету. Згодом стало відомо, що на його будівництво мерія отримає 27 мільйонів гривень із держбюджету. Втім орієнтовна вартість будівництва становить близько 200 мільйонів гривень.

Також нещодавно у мерії створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке й займатиметься будівництвом і обслуговуванням спорткомплексу на Сихові.

Нагадаємо, дозвіл на будівництво спортивного комплексу на Сихові міськрада видала у березні цього року. Тоді містобудівні умови та обмеження отримало ЛКП «Спортресурс».

Додамо також, що станом на кінець жовтня жодних робіт на Сихові дотепер не розпочали.

Фото: Facebook Sergey Kozak

Related posts